AF0402JR-0718RL
MFR.Part #
AF0402JR-0718RL
JLCPCB Part #
C144050
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS