RT0805BRD0785K6L
MFR.Part #
RT0805BRD0785K6L
JLCPCB Part #
C865675
Description
-55℃~+155℃ 125mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS