MFR-50FRE52-24R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-24R
JLCPCB Part #
C1751917
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS