AF0805FR-07412RL
MFR.Part #
AF0805FR-07412RL
JLCPCB Part #
C6118856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS