AT0603DRE071K6L
MFR.Part #
AT0603DRE071K6L
JLCPCB Part #
C2106541
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS