AC2512FK-7W3K92L
MFR.Part #
AC2512FK-7W3K92L
JLCPCB Part #
C6118038
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS