AC2512FK-7W1K96L
MFR.Part #
AC2512FK-7W1K96L
JLCPCB Part #
C20143328
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS