HP122WJ0515T4E
MFR.Part #
HP122WJ0515T4E
JLCPCB Part #
C2791287
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS