YC104-FR-0756RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC104-FR-0756RL
JLCPCB Part #
C6618578
Package
0201x4
Description
31mW 4 56Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS