AC2512FK-7W127RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W127RL
JLCPCB Part #
C6114563
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS