SQM10SJB-24K
MFR.Part #
SQM10SJB-24K
JLCPCB Part #
C1401076
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 24kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS