SR0603JR-079K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0603JR-079K1L
JLCPCB Part #
C20166635
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS