FMP200FRE52-4K64
MFR.Part #
FMP200FRE52-4K64
JLCPCB Part #
C1758993
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS