RV1206JR-0751RL
MFR.Part #
RV1206JR-0751RL
JLCPCB Part #
C7354283
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS