AC1206FR-7W100RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W100RL
JLCPCB Part #
C5552681
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS