ERJ-UP8F3321V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3321V
JLCPCB Part #
C2123814
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS