AC0201FR-07523RL
MFR.Part #
AC0201FR-07523RL
JLCPCB Part #
C2096480
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS