RT1206FRD07510KL
MFR.Part #
RT1206FRD07510KL
JLCPCB Part #
C862179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS