AC0603FR-078R2L
MFR.Part #
AC0603FR-078R2L
JLCPCB Part #
C138277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS