AC0603FR-7W110KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603FR-7W110KL
JLCPCB Part #
C20142012
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS