RC0603JR-07680KP
MFR.Part #
RC0603JR-07680KP
JLCPCB Part #
C5717216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS