RP73D1J21R5BTG
MFR.Part #
RP73D1J21R5BTG
JLCPCB Part #
C4175096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS