MFR-12FRF52-475K
MFR.Part #
MFR-12FRF52-475K
JLCPCB Part #
C1743218
Description
-55℃~+155℃ 167mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS