AC0603FR-0720KL
MFR.Part #
AC0603FR-0720KL
JLCPCB Part #
C125934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS