RC0805BR-0752K3L
MFR.Part #
RC0805BR-0752K3L
JLCPCB Part #
C7336560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS