RC0201FR-07261KP
MFR.Part #
RC0201FR-07261KP
JLCPCB Part #
C20161147
Description
-55℃~+125℃ 261kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS