RT0603BRE077K15L
MFR.Part #
RT0603BRE077K15L
JLCPCB Part #
C862285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS