RT0805BRB0710K5L
MFR.Part #
RT0805BRB0710K5L
JLCPCB Part #
C864027
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS