AC0603FR-07178KL
MFR.Part #
AC0603FR-07178KL
JLCPCB Part #
C227621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS