RC0603FR-07590KL
MFR.Part #
RC0603FR-07590KL
JLCPCB Part #
C185318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS