AA1218FK-07931RL
MFR.Part #
AA1218FK-07931RL
JLCPCB Part #
C1701575
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS