RC0603FR-0734KP
MFR.Part #
RC0603FR-0734KP
JLCPCB Part #
C5843131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS