RSF50SJR-52-620K
MFR.Part #
RSF50SJR-52-620K
JLCPCB Part #
C1778730
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS