AC0603DR-07200RL
MFR.Part #
AC0603DR-07200RL
JLCPCB Part #
C227461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS