RT0603DRE07549RL
MFR.Part #
RT0603DRE07549RL
JLCPCB Part #
C863155
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS