RV0603FR-0715K4L
MFR.Part #
RV0603FR-0715K4L
JLCPCB Part #
C4042368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS