MFR25SFRE52-22R
MFR.Part #
MFR25SFRE52-22R
JLCPCB Part #
C1753219
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS