AC0402FR-7W620RL
MFR.Part #
AC0402FR-7W620RL
JLCPCB Part #
C20141818
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS