RT0805WRD07162RL
MFR.Part #
RT0805WRD07162RL
JLCPCB Part #
C3946033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS