SG73P1ETTP684G
MFR.Part #
SG73P1ETTP684G
JLCPCB Part #
C4025805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS