RT0603DRE07110RL
MFR.Part #
RT0603DRE07110RL
JLCPCB Part #
C706018
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS