TC124-FR-07137RL
MFR.Part #
TC124-FR-07137RL
JLCPCB Part #
C1732658
Description
137Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS