AC0201FR-1319K1L
MFR.Part #
AC0201FR-1319K1L
JLCPCB Part #
C7065734
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS