AT0805BRD07237KL
MFR.Part #
AT0805BRD07237KL
JLCPCB Part #
C856791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS