AC0201FR-07118KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0201FR-07118KL
JLCPCB Part #
C910594
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS