RC0201FR-1319K1L
MFR.Part #
RC0201FR-1319K1L
JLCPCB Part #
C5716613
Description
-55℃~+125℃ 19.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS