RC0201FR-1319K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-1319K6L
JLCPCB Part #
C6373594
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 19.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS