AA2010FK-0756KL
MFR.Part #
AA2010FK-0756KL
JLCPCB Part #
C2137156
Description
-55℃~+155℃ 200V 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS