AA2010FK-0751KL
MFR.Part #
AA2010FK-0751KL
JLCPCB Part #
C4021361
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS