CRGV2010F1M05
MFR.Part #
CRGV2010F1M05
JLCPCB Part #
C4043136
Description
-55℃~+125℃ 1.05MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS